13" Tucano Smilza торба - црвена

SKU
BSM1314-R

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Ултра заштитна тенка торба, за лаптопи до 14 ”, со полу-цврст заден панел. Пространото внатрешен распоред и додатен џеб за дополнителна опрема.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Боја
црвена
Големина
No
Бои
Red
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration