13" Tucano Smilza торба - црвена

SKU
BSM1314-R

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Ултра заштитна тенка торба, за лаптопи до 14 ”, со полу-цврст заден панел. Пространото внатрешен распоред и додатен џеб за дополнителна опрема.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Боја
Red
Големина
No
Бои
Red
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook Air 13", MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 14" - 2021

Product declaration