16" Tucano Stilo ранец - плав

SKU
BKSTI-B

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Фантастичен деловен ранец со еко-кожни детали за 15" и 16" инчен MacBook Pro. Трите големи прегради, од кои најголемите со двоен анти-шок џеб за таблети и лаптопи, нудат погодност и организација. . Ергономски ленти за грб и рамо за совршена преносливост.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Боја
Matte Teal
Големина
No
Бои
Blue
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 16"

Product declaration