Next One 3D заштитно стакло за iPhone SE / 8 / 7 - црно

SKU
IPH-8-3D-B

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

3D NextOne стаклената фолија е иновативен производ кој овозможува совршена и лесна апликација за 5 секунди, со нано-плазма технологија која спречува отпечатоци од прсти и дозволува да се изнесат оригиналните бои на дисплејот, нудејќи ултра HD квалитет. Супериорниот квалитет на материјалот нуди заштита од гребење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Weight
0.0000
End of life
No
Тип на футрола
Screen Protector
Screen Protector Type
Transparent
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7