NextOne 3D Privacy стакло за iPhone 11 Pro Max

SKU
IPH-11PROMAX-PRV

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
End of life
No
Тип на футрола
Screen Protector
Screen Protector Type
Privacy
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max