Adam Elements Casa Hub Pro USB-C 11-in-1

SKU
AAPADHUBPROBK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

2x USB 3.1 Gen 1 Type-A female, 1x USB 2.0 Type-A female, 1x HDMI std.a, 1x VGA female, 1x DisplayPort, 1x RJ45 Ethernet Ethernet female, 1x audio, 1x SD card slot, 1x MicroSD card slot

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Големина
No

Product declaration