Adam Elements Omnia UVC+ Ozone Sterilizer Box со брз безжичен полнач

SKU
APAADUVCPWH

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Adam Elements
Големина
No
Charger type
Qi Wireless
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8
AirPods компатибилност
AirPods Wireless charging, AirPods Pro
Батерија
Wireless Output 10W
UV Lamp power 2W
Input interface USB-C QC 3.0 5V = 2A/ 9V = 1.67A / 12V = 1.5A (само за USB-A to USB-C кабел)

Product declaration