Adam Elements ROMA USB Type-C & USB 3.1 128 GB - розево златна

SKU
ADRAD128GRMRG
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

  • Двоен интерфејс: Конектори USB-USB и USB 3.0 конектори
  • Капацитет: 128 GB
  • Компатибилен со USB Type-C-от за Macbook, Chromevook Pixel и уредите
  • USB 3.1 перформанси за брзина до 130MB / s
  • Вклучена е оригинална кожна лента
  • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

    End of life
    No