aiino - Strongly футрола за iPhone 11 Pro Max

SKU
conf-aiino-strongly-cover-iphone-11-pro-max-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Дизајнирана од aiino, оваа силиконска футрола совршено се вклопува со вашиот iPhone 11 Pro Max. Внатрешната обвивка од микрофибер го заштитува секој милиметар на iPhone-от, додека надворешноста направена од силикон е мазна и пријатна за допир.
*Футролата поддржува бежично полнење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Боја
црна
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max
Боја
црвена
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max