aiino - USB-C to female USB metal adapter - Space Grey

SKU
AIMDPUSBCUSBF-SG-

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

USB-C to USB 3.0 женски адаптер ; ги поврзува USB-C уредите со било кој вид периферен уред опремен со стандарден USB. Поврзете USB кабел за да синхронизирате и да полните секаков вид уред опремен со USB-C влезови.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Aiino
Боја
Charcoal Gray

Product declaration