Apple 10.2-inch iPad (7 ген.) Wi-Fi 32GB - Silver

SKU
MW752HC/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.9270
End of life
No
Бои
Silver
Wireless and cellular
Wi-Fi
Капацитет
32GB
Дисплеј
11"
Processor
A10 Fusion chip with 64‑bit architecture
Модел
32 GB Wi-Fi
Големина
No
Капацитет
32 GB
Боја
сребрена
Connectivity
Wi-Fi

Product declaration