Apple 10.9-inch iPad Air 4 Cellular 256GB - Sky Blue

SKU
MYH62HC/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
Sky Blue
Модел
256GB Cellular
Капацитет
256 GB
Connectivity
Wifi + Cellular
Бои
Light Blue
Капацитет
256GB
Дисплеј
10,9"

Product declaration