Apple 10.9-inch iPad Air 4 Cellular 256GB - Space Grey

SKU
MYH22HC/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
Вселенски сива
Модел
256GB Cellular
Капацитет
256 GB
Connectivity
Wifi + Cellular
Бои
Space Gray
Капацитет
256GB
Дисплеј
10,9"

Product declaration