Apple 10.9-inch iPad Air 4 Wi-Fi 256GB - Silver

SKU
MYFW2HC/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
сребрена
Модел
256GB Wi-Fi
Капацитет
256 GB
Connectivity
Wifi
Бои
Silver
Капацитет
256GB
Дисплеј
10,9"
Processor
A13 Bionic chip with Neural Engine

Product declaration