Apple 10.9-inch iPad Air 4 Wi-Fi + Cellular 256GB - Rose Gold

SKU
MYH52HC/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
Розево златна
Модел
256GB Cellular
Капацитет
256 GB
Connectivity
Wifi + Cellular
Бои
Light Pink
Капацитет
256GB
Дисплеј
10,9"

Product declaration