Apple 11-inch iPad Pro (2nd) Wi_Fi 256GB - Silver

SKU
MXDD2HC/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
сребрена
Модел
256GB Wi-Fi
Големина
11"
Капацитет
256 GB
Connectivity
Wi-Fi
Бои
Silver
Капацитет
256GB
Дисплеј
11"
Processor
A12Z Bionic chip with 64-bit architecture

Product declaration