Apple 11-inch iPad Pro (2nd) Wi_Fi 512GB - Space Grey

SKU
MXDE2HC/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Бои
Space Grey
Капацитети
512 GB
Дисплеј
11"
Processor
A12Z Bionic chip with 64-bit architecture
Капацитет
512 GB
Боја
Вселенски сива
Connectivity
Wi-Fi