Apple 12.9-inch iPad Pro (4th) Cellular 1TB - Silver

SKU
MXFA2HC/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Бои
Silver
Капацитет
1TB
Дисплеј
11"
Processor
A12Z Bionic chip with 64-bit architecture
Модел
1TB Cellular
Големина
12,9"
Капацитет
1 TB
Боја
сребрена
Connectivity
Wifi + Cellular

Product declaration