Apple 12.9-inch iPad Pro (4th) Cellular 1TB - Space Grey

SKU
MXF92HC/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Бои
Space Gray
Капацитети
1TB
Дисплеј
11"
Processor
A12Z Bionic chip with 64-bit architecture
Модел
1TB Cellular
Големина
12,9"
Капацитет
1 TB
Боја
Вселенски сива
Connectivity
Wifi + Cellular