Apple 12.9-inch iPad Pro (4th) Cellular 1TB - Space Grey

SKU
MXF92HC/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
Вселенски сива
Модел
1TB Cellular
Големина
12,9"
Капацитет
1 TB
Connectivity
Wifi + Cellular
Бои
Space Gray
Капацитет
1TB
Дисплеј
11"
Processor
A12Z Bionic chip with 64-bit architecture

Product declaration