Apple 12.9-inch iPad Pro (4th) Cellular 512GB - Space Grey

SKU
MXF72HC/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Бои
Space Gray
Капацитети
512GB
Дисплеј
11"
Processor
A12Z Bionic chip with 64-bit architecture
Модел
512GB Cellular
Големина
12,9"
Капацитет
512 GB
Боја
Вселенски сива
Connectivity
Wifi + Cellular