Apple 12.9-inch iPad Pro (4th) Wi_Fi 256GB - Space Grey

SKU
MXAT2HC/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Бои
Space Grey
Капацитети
256 GB
Дисплеј
11"
Processor
A12Z Bionic chip with 64-bit architecture
Капацитет
256 GB
Боја
Вселенски сива
Connectivity
Wi-Fi