Apple 12.9-inch iPad Pro (4th) Wi_Fi 512GB - Space Grey

SKU
MXAV2HC/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
Вселенски сива
Модел
512GB Wi-Fi
Големина
12,9"
Капацитет
512 GB
Connectivity
Wi-Fi
Бои
Space Gray
Капацитет
512GB
Дисплеј
11"
Processor
A12Z Bionic chip with 64-bit architecture

Product declaration