Apple In-ear Headphones with Remote and Mic (2014):

Apple In-ear Headphones with Remote and Mic (2014)

SKU
ME186ZM/B
Слушајте ги сите детали од вашата музика со слушалките на Apple за во уво со далечински управувач и микрофон. Тие нудат одлични аудио перформанси и импресивна звучна изолација, а копчињата на далечинското ви овозможуваат да ја прилагодите јачината на звукот, да ја контролирате музиката и видео репродукцијата, па дури и да одговорите или да спуштите на повици на вашиот iPhone.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Слушајте ги сите детали од вашата музика со слушалките на Apple за во уво со далечински управувач и микрофон. Тие нудат одлични аудио перформанси и импресивна звучна изолација, а копчињата на далечинското ви овозможуваат да ја прилагодите јачината на звукот, да ја контролирате музиката и видео репродукцијата, па дури и да одговорите или да спуштите на повици на вашиот iPhone.

Карактеристики:
  • Ставете ги слушалките на Apple за во уво, одберете ја вашата омилена песна и слушајте ги музичките детали за кои никогаш не сте знаеле дека постојат.
  • Секоја слушалка содржи два одделни драјвери со високи перформанси - вуфер и високотонец - што резултира со богата, детална и точна репродукција на звук и неверојатен бас за сите видови на музика.
  • Фреквентен одзив: 5Hz до 21kHz, Impedance: 23 Ohms, должина на кабел: 42 инчи.
Производител
Apple
Weight
No
EAN code
885909934164
End of life
No
Earphone type
Headset, In-ear
Compatibility
No
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
No
iPod Compatibility
No
Mac компатибилност
No
Apple Watch compatibility
No
Apple TV compatibility
No
Compatibility
No
Боја
бела
Бои
No
Материјал
Plastic
Driver
No
Impedance
No
Frequency
No
Distortion
No
Sensitivity
No
Connectivity
3.5mm stereo mini jack
Wireless connection
No
Microphone
No
Батерија
No
Dimensions
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No