Apple iPad mini 4 Silicone Case - Cocoa

SKU
MNNE2ZM/A
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Silicone футролата ја штити задната страна на вашиот iPad mini 4 и е дизајнирана да се вклопи без никаков проблем со Smart Cover за целосна заштита од напред и од назад. Мазниот силиконски материјал се чувствува одлично во вашата рака и го штити вашиот iPad mini 4 додека го одржува својот елегантен и убав дизајн.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
190198117274
End of life
No
Материјал
Silicone
Боја
кафеава
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Back case
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
No