Apple iPad mini 4 Smart Cover - Orange

SKU
MKM22ZM/A
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Apple Smart Cover автоматски ќе го разбуди Вашиот iPad на самото отворање. Самата футрола ќе Ви дозволи да ја наместите во различни позиции, а исто така и многу лесно се мести со помош на магнетот кој е во самата фуртола.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
888462405645
End of life
No
Материјал
Polyurethane
Боја
портокалова
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Front case
Капацитет
iPad mini 4
Sleeps/wakes iPad
Yes