Apple iPad mini Smart Cover Green

SKU
MF062ZM/A
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Лесна и издржлива. Smart Cover ќе го штити вашиот iPad мини екран без покривање на алуминскиот надворешен дизајн. Тоа значи дека вашиот iPad сеуште ќе изгледа како iPad mini само со плус дополнителна заштита.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
885909788583
End of life
No
Материјал
Polyurethane
Боја
зелена
iPad компатибилност
iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini
Тип на футрола
Front case
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
Yes
Што има во кутијата?
iPad mini Smart Cover