Apple iPad Pro 12.9 Smart Cover

SKU
apple-ipad-pro-smart-cover-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Оваа прекрасна Smart Cover футрола го штити вашиот iPad Pro екран. Отворете ја и вашиот iPad Pro се буди. Затвори ја и заспива. Достапна во различни бои кои одговараат на вашите други додатоци на Apple.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Материјал
Polyurethane
Боја
No
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9"
Тип на футрола
Front case
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
Yes
Што има во кутијата?
Apple iPad Pro Smart cover
Производител
Apple
Weight
0.2500
Боја
бела
Капацитет
12.9inch iPad Pro
Производител
Apple
Weight
0.2500
Боја
сива