Apple iPhone 11 Pro Leather Case

SKU
apple-iphone-11-pro-leather-case-mk
Боја
(PRODUCT)RED %
Black %
Saddle Brown %
Midnight blue %
Forest Green %
Meyer lemon %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Оваа кожна футрола на Apple совршено ги следи линиите на вашиот iPhone 11 Pro. Таа е изработена од квалитетна кожа, така што надворешноста е нежна на допир и со текот на времето добива природна патина. Брусените алуминиумски копчиња совршено се придржуваат до нејзе. Исто така оваа футрола е компитабилна за безжично полнење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
190199269569
Боја
(PRODUCT)RED
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
190199269507
Боја
Saddle Brown
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
190199269538
Боја
Black
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
190199269590
Боја
Midnight blue
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
190199269477
Боја
Forest Green
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro
Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
190199269446
Боја
Meyer lemon
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration