Apple iPhone 11 Pro Leather Folio - Aubergine (Seasonal Autumn 2019)

SKU
MX072ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
190199288409
Боја
Aubergine
Големина
No
Материјал
Leather
Тип на футрола
Folio
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration