Apple iPhone 11 Pro Leather Folio - Black

SKU
MX062ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
190199288379
Боја
црна
Големина
No
Бои
Black
Материјал
Leather
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Folio
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration