Apple iPhone 11 Pro Max Leather Case

SKU
conf-apple-iphone-11-pro-max-leather-case-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

BARNER Dalston очила
BARNER Dalston очила
4.490 МКД

Достапен производ

BARNER CLIP - LE MARAIS
BARNER CLIP - LE MARAIS
1.950 МКД

Достапен производ

Zastitne naocare BARNER Le Marais/Blue Tortoise
Zastitne naocare BARNER Le Marais/Blue Tortoise
4.490 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to USB-C Cable
Apple Lightning to USB-C Cable
1.990 МКД

Достапен производ

iSTYLE e-Gift Card - 12000 МКД
iSTYLE e-Gift Card - 12000 МКД
12.000 МКД

Достапен производ

BARNER GLASSES - Dalston KidsTortoise
BARNER GLASSES - Dalston KidsTortoise
4.190 МКД

Достапен производ

DEMO BARTON GLASSES -  Dalston -  Military Green
DEMO BARTON GLASSES - Dalston - Military Green
200.000 МКД

Достапен производ

UAG Civilian MagSafe, olive - iPhone 14 Max
UAG Civilian MagSafe, olive - iPhone 14 Max
3.490 МКД

Достапен производ

Детали

Оваа кожна футрола на Apple совршено ги следи линиите на вашиот iPhone 11 Pro Max. Таа е изработена од квалитетна кожа, така што надворешноста е нежна на допир и со текот на времето добива природна патина. Брусените алуминиумски копчиња совршено се придржуваат до нејзе. Исто така оваа футрола е компитабилна за безжично полнење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Големина
No
Производител
Apple
Weight
0.1100
EAN code
190199287686
Боја
(PRODUCT)RED
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max
Производител
Apple
Weight
0.1100
EAN code
190199287624
Боја
Saddle Brown
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max
Производител
Apple
Weight
0.1100
EAN code
190199287655
Боја
Black
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max
Производител
Apple
Weight
0.1100
EAN code
190199287716
Боја
Midnight blue
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max
Производител
Apple
Weight
0.1100
EAN code
190199287594
Боја
Forest Green
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max
Производител
Apple
Weight
0.1100
EAN code
190199287563
Боја
Meyer lemon
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max

Product declaration