Apple iPhone 11 Pro Max Leather Folio - Aubergine (Seasonal Autumn 2019)

SKU
MX092ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1750
EAN code
190199288454
Боја
Aubergine
Големина
No
Материјал
Leather
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Folio
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max

Product declaration