Apple iPhone 11 Pro Max Leather Folio

SKU
conf-apple-iphone-11-pro-max-leather-folio-mk
Боја
Black %
Aubergine %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Изработена од квалитетна кожа, iPhone 11 Pro Max Leather Folio нежно се вклопува во вашиот телефон. Отворете ја и вашиот телефон ќе биде подготвен за работа веднаш, затворете ја и самиот ќе оди во режим на мирување. Мекиот микрофибер нуди дополнителна заштита, како и простор каде што можете да ги задржите вашите пари, фискални сметки, хартии и неколку картички. Благодарение на изгледот и паметниот дизајн, не треба да ја отстраните оваа футрола додека безжично го полните вашиот iPhone 11 Pro Max.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Големина
No
Производител
Apple
Weight
0.1750
EAN code
190199288591
Боја
Black
Материјал
Leather
Тип на футрола
Folio
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max
Производител
Apple
Weight
0.1750
EAN code
190199288454
Боја
Aubergine
Материјал
Leather
Тип на футрола
Folio
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max

Product declaration