Apple iPhone 11 Pro Max Silicone Case - Alaskan Blue (Seasonal Autumn 2019)

SKU
MX032ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0470
EAN code
190199288287
Големина
No
End of life
No
Бои
Blue
Боја
Alaskan Blue
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max

Product declaration