Apple iPhone 11 Pro Max Silicone Case - Pink Sand

SKU
MWYY2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0470
EAN code
190199288164
Големина
No
End of life
No
Бои
Pink
Боја
песочно розева
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max