Apple iPhone 11 Pro Max Smart Battery Case with Wireless Charging

SKU
apple-iphone-11-pro-max-smart-battery-case-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Направена за iPhone 11 Pro Max, Smart Battery футролата Ви овозможува уште поголема трајност на батеријата додека истовремено нуди голема заштита. Внатре, меката постава направена од микрофибер помага да се заштити вашиот iPhone. Од надвор, мекиот свиленкаст финиш на силиконот Ви дава прекрасно чувство во Вашата рака. Smart Battery футролата е компатибилна со Qi сертифицирани полначи. Со Smart Battery футролата, статусот на вашата батерија се појавува во центарот за нотификации, така што точно знаете уште колку батерија имате преостанато. Футролата може да се полни уште побрзо со USB-PD компатибилни полначи. Исто така, поддржува Lightning аксесоари како што се EarPods со Lightning конектор (вклучен со Вашиот iPhone), или Lightning Digital AV адаптер (се продава одделно).

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Производител
Apple
Боја
бела
Материјал
Microfiber, Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max
Производител
Apple
Боја
црна
Материјал
Microfiber, Silicone
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max
Производител
Apple
Боја
розева
Материјал
Microfiber, Silicone
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max