Apple iPhone 11 Pro Silicone Case - Alaskan Blue (Seasonal Autumn 2019)

SKU
MWYR2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0330
EAN code
190199287983
Боја
Alaskan Blue
Големина
No
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration