Apple iPhone 11 Pro Silicone Case - Pomegranate (Seasonal Winter2019)

SKU
MXM62ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199544598
End of life
No
Бои
(PRODUCT)RED
Боја
Pomegranate
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro