Apple iPhone 11 Silicone Case - Black

SKU
MWVU2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0470
EAN code
190199269057
Боја
црна
Големина
No
Бои
Black
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration