Apple iPhone 12 mini Leather Sleeve with MagSafe

SKU
apple-iphone-12-mini-leather-sleeve-with-magsafe-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Уживај во изгледот и допирот на твојот iPhone, додека е заштитен во новата Apple Magsafe кожна футрола. Направена е од посебно изработена кожа, надворешноста е мека на допир и со текот на времето добива природна патина. Оваа футрола нежно ги прекрива ивиците на твојот iPhone и ќе го заштити од гребнатини и пад, без додавање на непотребна маса. Од внатрешната страна се наоѓа џеб за кредтна или лична карта а доаѓа и со каишка за цело време да биде близу тебе. Кога ќе дојде време за полнење, само приближи го Magsafe полначот па брзото и безжично полнење може да почне. Оваа футрола е направена од квалитетна кожа за заштита на твојот iPhone. Кожата е природен материјал и како и другите производи со текот на времето ќе покаже трагови од користење и природна патина. Користењето со Magsafe додатоците ќе остави благи вдлабнатини на футролата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Материјал
Leather
Тип на футрола
Sleeve
iPhone компатибилност
iPhone 12 mini
Производител
Apple
EAN code
194252184455
Големина
Mac mini
Боја
(PRODUCT)RED
Материјал
Leather
Тип на футрола
Sleeve
iPhone компатибилност
iPhone 12 mini
Производител
Apple
EAN code
194252184370
Големина
Mac mini
Боја
цврвеникаво кафеава
Материјал
Leather
Тип на футрола
Sleeve
iPhone компатибилност
iPhone 12 mini
Производител
Apple
EAN code
194252184332
Големина
Mac mini
Боја
Pink Citrus
Материјал
Leather
Тип на футрола
Sleeve
iPhone компатибилност
iPhone 12 mini
Производител
Apple
EAN code
194252184417
Големина
Mac mini
Боја
Baltic Blue
Материјал
Leather
Тип на футрола
Sleeve
iPhone компатибилност
iPhone 12 mini

Product declaration