Apple iPhone 6s Plus Silicone case

SKU
apple-iphone-6s-plus-silicone-case-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Силиконските маски на Apple совршено се вклопуваат со вашиот iPhone 6s Plus и iPhone 6 Plus, а тоа не го прави телефонот да изгледа поголем и потежок, додека пак е заштитен со мека микрофиберска постава. Изберете една од најживописните и весели бои.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Бои
Blue, Grey, Light Blue, Orange, Pink, Purple, Red, White
Боја
No
Материјал
Silicone
iPhone компатибилност
iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus
Капацитет
No
Што има во кутијата?
iPhone 6s Silicone Case
Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
888462508209
Боја
бела
Материјал
Silicone
Капацитет
iPhone 6 Plus/6s Plus
Што има во кутијата?
iPhone 6s Plus Silicone Case
Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
888462508285
Боја
црвена
Материјал
Silicone
Капацитет
iPhone 6 Plus/6s Plus
Што има во кутијата?
iPhone 6s Plus Silicone Case
Производител
Apple
Weight
0.0400
EAN code
888462508247
Боја
темно плава
Материјал
Silicone
Капацитет
iPhone 6 Plus/6s Plus
Што има во кутијата?
iPhone 6s Plus Silicone Case
Производител
Apple
Weight
0.0300
EAN code
888462508162
Боја
темно сива
Материјал
Silicone
Капацитет
iPhone 6 Plus/6s Plus
Што има во кутијата?
iPhone 6s Plus Silicone Case