Apple - iPhone 7/8 Smart Battery Case

SKU
conf-apple-iphone-7-smart-battery-case
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Smart Battery Case за iPhone 7/8 и овозможува дополнителен век на батеријата со изглед и заштита дизајнирани од Apple. Заедно со оваа футрола/надворешна батерија, ќе можете да пребарувате интернет страни до 22 часа, да гледате HD видеа до 24 часа и да раговарате до 26 часа.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Модел
No
Големина
iPhone 7/8
End of life
No
Боја
No
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
No
Што има во кутијата?
1 x iPhone 7 Smart Battery Case
Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
190198007803
Големина
iPhone 7
Боја
(PRODUCT)RED
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone 7
Капацитет
iPhone 7
Што има во кутијата?
1 x iPhone 7 Smart Battery Case
Производител
Apple
Weight
0.1400
EAN code
190198007742
Боја
бела
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone 7
Што има во кутијата?
1 x iPhone 7 Smart Battery Case
Производител
Apple
Weight
0.2000
EAN code
190198007681
Боја
црна
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone 7
Што има во кутијата?
1 x iPhone 7 Smart Battery Case