Apple iPhone 8/7 Leather Case - Bright Orange (Seasonal Spring2018)

SKU
MRG82ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple iPhone 8/7 Leather Case - Bright Orange

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0700
EAN code
190198706898
End of life
No
Бои
Orange
Боја
светло портокалова
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7