Apple iPhone 8 Plus 256GB Silver

SKU
MQ8Q2CN/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.
Заштити го твојот iPhone со iSTYLE Comfort пакетот.
More details >

Детали

iPhone 8

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190198455451
End of life
No
Капацитет
256 GB
Дисплеј
4" Retina Display
Резолуција
No
Боја
сребрена