Apple iPhone 8 Plus 256GB Space Grey

SKU
MQ8P2CN/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.
Заштити го твојот iPhone со iSTYLE Comfort пакетот.
More details >

Детали

iPhone 8

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190198455093
End of life
No
Капацитет
256 GB
Дисплеј
4" Retina Display
Резолуција
No
Боја
Вселенски сива