Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus Silicone Case

SKU
apple-iphone-8-plus-silicone-case-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Дизајнирана од Apple, совршено одговара на Вашиот iPhone, оваа силиконска футрола совршено лежи на страните и нежно ја прати линијата на Вашиот уред. Поставата е од меки микро влакна кои го штитат Вашиот iPhone. Од надворешната страна, свиленкастиот силиконски финиш, мек на допир, овозможува неверојатно убаво чувство на рацете. Оваа футрола не треба никогаш да ја вадите, дури ни кога безжично го полните Вашиот iPhone 8 Plus.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
No
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Производител
Apple
Weight
0.0300
EAN code
190198496539
Боја
(PRODUCT)RED
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
Производител
Apple
Weight
0.0300
EAN code
190198496478
Боја
бела
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
Производител
Apple
Weight
0.0300
EAN code
190198496454
Боја
црна
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
Производител
Apple
Weight
0.0300
EAN code
190198496553
Боја
светло розева
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
Производител
Apple
Weight
0.0300
EAN code
190198496492
Боја
Полноноќно плава
Големина
iPhone 8 Plus
Капацитет
iPhone 7 Plus/8 Plus
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
Производител
Apple
Weight
0.0400
EAN code
190198000835
Боја
светло сина
Големина
iPhone 7 Plus/8 Plus
Капацитет
iPhone 7 Plus/8 Plus
Материјал
Silicone
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus

Product declaration