Apple iPhone SE / 8 / 7 Silicone Case

SKU
apple-iphone-8-silicone-case-mk
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Дизајнирана од Apple, совршено одговара на Вашиот iPhone, оваа силиконска футрола совршено лежи на страните и нежно ја прати линијата на Вашиот уред. Поставата е од меки микро влакна кои го штитат Вашиот iPhone. Од надворешната страна, свиленкастиот силиконски финиш, мек на допир, овозможува неверојатно убаво чувство на рацете. Оваа футрола не треба никогаш да ја вадите, дури ни кога безжично го полните Вашиот iPhone 8.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Боја
No
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
No
Производител
Apple
Weight
0.0200
EAN code
190198496379
Боја
(PRODUCT)RED
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
iPhone 7/8
Производител
Apple
Weight
0.0200
EAN code
190198496317
Боја
бела
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
iPhone 7/8
Производител
Apple
Weight
0.0200
EAN code
190198496294
Боја
црна
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
iPhone 7/8
Што има во кутијата?
1 x iPhone 7 Silicone Case
Производител
Apple
Weight
0.0200
EAN code
190198496393
Боја
светло розева
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
iPhone 7/8
Производител
Apple
Weight
0.0200
EAN code
190198496331
Боја
Полноноќно плава
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen)
Капацитет
iPhone 7/8