Apple iPhone SE Leather Case - (PRODUCT)RED:

Apple iPhone SE Leather Case - (PRODUCT)RED

SKU
MNYV2ZM/A

Apple iPhone SE Leather футролата е прекрасен избор за вашиот телефон. Обвивките се направени од премиум кожа и даваат чувство на елеганција.

Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Заштитна футрола е специјално дизајнирана за iPhone SE/5s и поради тоа таа совршено се вклопува. Заштитната футрола е направена така да го заштити уредот од предната страна, а притоа и да го истакне дизајнот на iPhone-от.

Производител
Apple
Weight
No
EAN code
190198194138
End of life
No
Бои
No
Боја
(PRODUCT)RED
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 5/5s/SE
Капацитет
No
Димензија и тежина
No
Батерија
No
Што има во кутијата?
iPhone SE Leather Case
Гаранција
No
Коментар
No