Apple iPhone SE/8/7 Silicone Case - Black

SKU
MXYH2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199610408
Боја
црна
Големина
No
Бои
Black
Материјал
Microfiber, Silicone
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7

Product declaration