Apple iPhone SE/8/7 Silicone Case - White

SKU
MXYJ2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199610460
Боја
бела
Бои
White
Материјал
Microfiber, Silicone
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen), iPhone 8, iPhone 7

Product declaration