Apple iPhone XR Smart Battery Case - Black

SKU
MU7M2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1700
EAN code
190198889553
Боја
Black
Големина
No
Бои
Black
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ

Product declaration