Apple iPhone XR Smart Battery Case - Black

SKU
MU7M2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1700
EAN code
190198889553
Боја
црна
Големина
No
Бои
Black
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Battery Case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ

Product declaration